Jacuzzi dwuosobowe. Jak wybrać najlepsze?

Jacuzzi dwuosobowe

Jacuzzi idealnie działa na nasz organizm, rozluźnia, relaksuje oraz wprawia w lepszy nastrój. Ma właściwości nie tylko relaksacyjne, ale również prozdrowotne. Cieszy się cały czas niesłabnącą popularnością. Chcesz relaksować się ze swoją drugą połową? Wybierz jacuzzi dwuosobowe.

Jakiej wielkości jest dwuosobowe jacuzzi?

Jacuzzi dwuosobowe charakteryzuje się tym, że nie potrzebna do niego jest duża przestrzeń. Jest to idealna opcja, bo jedyne czego potrzebujemy oprócz 2,5 m2 wolnej przestrzeni to dostęp do instalacji wodociągowej oraz kanalizacji.

Chcąc zainstalować w domu lub mieszkaniu jacuzzi dwuosobowe, trzeba zastanowić się nad miejscem jego położenia, jego kształtem oraz zaplanowaniem odpowiedniego dostępu do wody, prądu oraz kanalizacji. Zasady są dokładnie takie same jak w przypadku każdego innego jacuzzi domowego.

Pamiętaj, że jacuzzi dwuosobowe są większe, więc jeśli chcesz mieć jacuzzi na tarasie lub balkonie, to weź tę kwestię pod uwagę.

Ile kosztuje jacuzzi dwuosobowe?

Ceny jacuzzi dwuosobowych są urozmaicone i zależne od wielu czynników oraz wyposażenia. Natomiast nie jest prawdą, że tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na jacuzzi w domu. Ceny zaczynają się od kilku tysięcy złotych. Oczywiście można również kupić jacuzzi za kilkanaście tysięcy złotych, ale nie jest to reguła. Wszystko zależne jest od modelu, jaki wybierzemy.

Dobre jacuzzi dwuosobowe można znaleźć w cenie od 3000 do 5000 zł. Nie będą to opcje z największą ilością dodatków oraz funkcji, ale będą spełniały swoje zadanie.

Im więcej podświetleń, dodatkowych funkcji, oraz większy rozmiar, tym wyższa cena. 

Jeśli mieszkasz w domu z działką, to możesz rozważyć także zakup jacuzzi ogrodowego.

Jakie są najlepsze modele dwuosobowych jacuzzi na rynku?

Przykładowe modele jacuzzi dwuosobowych dostępnych na rynku, które sprawdzą się w różnych przestrzeniach i aranżacjach. Przedstawiamy najlepsze modele o różnych kształtach i funkcjach.

Ruben Ego

Pierwsza propozycja godna polecenia to w mej ocenie wanna Ruben Ego. Opcja budżetowa, dostępna dla większej ilości osób ze względu na niższą cenę, ale nie odbiegająca jakością od innych modeli. Jest to wanna wolnostojąca, o małych kształtach mająca 195 cm szerokości, 135 cm długości oraz 45 cm głębokości. Ma dostępne cztery opcje masażu Maxus Champagne, Maxus, Rexus Champagne i Rexus.

Co ważne jest ona produkowana u polskiego producenta, więc możemy liczyć na wysoką jakość i bezproblemowy serwis.

Inne ważne cechy, które charakteryzują ten model to:

  • automatyczne osuszanie,
  • płaskie rury prowadzące do hydromasażu,
  • certyfikowany akryl, materiał odporny na rdzewienie,
  • generator ozonu.

Cena wanny to ok. 6000 zł. 

Zobacz wannę Ruben Ego

Novellini Sense Dual Hydro Plus

Drugim przykładem jest wanna z Novellini Sense Dual Hydro Plus. Najwyższa jakość, ale cena nie należy do najniższych. Novellini Sense Dual Hydro Plus jest to włoska wanna o kształcie prostokąta, przyjazna dla środowiska.

Model ten posiada dotykowy ekran, który ułatwia obsługę. Producent włoski zapewnia najwyższą jakość oraz gwarancję na wiele lat. Wyposażony jest w funkcję leczenia światłem. Posiada wszystkie najważniejsze certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości.

Cena tej wanny to ok. 35 000 zł.

Zobacz wannę Novellini Sense Dual Hydro Plus

Duravit Paiova 5

Kolejnym przykładem jest wanna niemieckiej marki Duravit Paiova 5. Cechuje ją wysokiej jakości tworzywo wykorzystane do jej stworzenia. Posiada pięć systemów masaży. Dodatkowo jest wyposażona w ochronę przed suchobiegiem. Jest to wanna narożna o wymiarach 190 cm szerokości oraz 140 długości i 45 cm głębokości. Co ważne firma zapewnia dożywotnią gwarancję na ceramikę. 

Koszt wanny to ok. 6000 zł. 

Zobacz wannę Duravit Paiova 5


Podsumowanie

Reasumując, wybierając jacuzzi, warto zwrócić uwagę na parę kwestii. Przede wszystkim miejsce położenia, przyłącze wody oraz kanalizacji i dostęp do prądu. Poza tym trzeba zastanowić się nad wyborem modelu, jego kształtu oraz dostępnych funkcji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *